FARBY

Stosujemy najlepsze jakościowo farby zarówno jedno, jaki i dwu składnikowe (poliwinylowe, akrylowe, poliuretanowe, epoksydowe oraz farby wodorozcieńczalne).

Opis produktu
Jest to jednoskładnikowa, fizycznie schnąca powłoka winylowa. Szybkoschnący. Można stosować jako grunt lub międzywarstwę w warunkach atmosferycznych i w zanurzeniu. Odpowiednia na właściwie przygotowane podłoża ze stali węglowej.

Opis produktu
Jest to jednoskładnikowa powłoka akrylowa schnąca fizycznie. Ma wykończenie z półpołyskiem o dobrym
zachowaniu połysku. Szybkoschnący. Do stosowania jako farba nawierzchniowa w warunkach atmosferycznych.

Opis produktu
Jest to dwuskładnikowa mastyka epoksydowa utwardzana poliaminą. Grubopowłokowy produkt dobrze zwilżający i penetrujący podłoże o wysokiej zawartości części stałych. Produkt ten jest barwiony w szerokiej gamie kolorów w systemie Jotun’s Multicolour Industry (MCI). Specjalnie opracowany dla powierzchni, dla których optymalne przygotowanie podłoża jest niemożliwe lub nie jest wymagane. Zapewnia długotrwałą ochronę w środowiskach o wysokiej korozyjności. Może być stosowana jako farba podkładowa, międzywarstwa, powłoka nawierzchniowa lub jako system jednopowłokowy w środowisku atmosferycznym i w zanurzeniu. Farba jest odpowiednia na właściwie przygotowane podłoża ze stali węglowej, stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, z aluminium, z betonu i szeregu powłok malowanych wcześniej. Można stosować na powierzchnie o temperaturze
poniżej 0 °C.

Opis produktu:
Tikkurila Isonit 20 jest wodorozcieńczalną farbą do dachów o wysokiej sile krycia.
ZASTOSOWANIE Tikkurila Isonit 20 jest stosowany do dachówek betonowych, płyt włóknisto-cementowych, zagruntowanych dachów stalowych i płyt z włóknisto-cementowych zagruntowanych podkładem Tikkurila Eternit Primer. Nie nadaje się do stosowania na dachówce ceramicznej oraz na naturalnym łupku.

Opis produktu:
Jednoskładnikowa powłoka na bazie bezchlorkowej mieszaniny tworzyw sztucznych, zawierająca żywice
akrylowe, z wysoką zawartością części stałych. Stosuje się w zestawie z farbą gruntującą jako farba
nawierzchniowa na grubość 80 μm. Dobre właściwości antykorozyjne oraz stabilność połysku, bardzo dobra
przyczepność do podłoży ocynkowanych, niska zawartość rozpuszczalników.

Opis produktu:
Farba wodna 100% akrylowa.

Polecana do użytku na zewnątrz, w każdych warunkach atmosferycznych, na zaprawy cementowe, cegłę, kamień, wcześniej malowany tynk i do renowacji zewnętrznych zespolonych systemów ocieplania (ETICS). Można ją również stosować do malowania powierzchni twardych kortów tenisowych z dobrym drenażem.